امروز: ۹۸/۱۰/۲۷

ارزیابی عملکرد المنت‌های آب شیرین‌کن‌ اسمز معکوس

 

بهترین و تأثیرگزارترین روش، جهت ارزیابی عملکرد المنت‌های آب شیرین‌کن‌ اسمز معکوس، بازدید و عیب‌یابی در محل می‌باشد. ارسال نمونه‌های آب‌ ورودی و خروجی المنت به آزمایشگاه‌ها نیز به پیدا کردن علت کمک می‌کند. یک کارشناس با تجربه با حضور در سایت و انجام آزمایش‌هایی در همان محل، مشکل را تشخیص داده و راه حل را در قالب یک گزارش به کارفرما ارائه می‌دهد. متخصصان با تجربه شرکت پالافرایند راستین آمادگی خود را جهت خدمات بازدید از محل مورد نظر و ارائه خدمات مشاوره به افراد حقیقی و حقوقی اعلام می‌دارد.

شرح خدمات
خدمات مشاوره شامل موارد زیر می‌باشد:
• حضور در محل مورد نظر متقاضی و بازدید از آن
• شناسایی علل مشکلات المنت‌های آب شیرین‌کن‌ اسمز معکوس و پیشنهاد جهت رفع این مشکلات
• ارائه پیشنهاد مواد شیمیایی مناسب جهت برطرف شدن مشکل ایجاد شده

 

تاریخ : 1398/09/24

 

 

 

 

 

 

دوره آموزشی آب‌شیرین‌کن‌های اسمز معکوس (RO)

 

 

شرکت پالا فرایند راستین در تاریخ 29 و 30 دی ماه 1398، دوره آموزشی "آب‌شیرین‌کن‌های اسمز معکوس(RO)" را برگزار می نماید.
از علاقمندان دعوت می شود برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره‌های شرکت تماس حاصل نمایند.

 

 

ارزیابی ماده پراکنده‌کننده نفت

 

با توجه به آلودگی نفتی در آب‌های سطحی، نیاز به پراکندگی نفت در آب برای تجزیه توسط میکروارگانیسم‌ها ضرورت دارد. ازجمله توانایی‌های شرکت پالا فرایند راستین، ارزیابی میزان اثر مواد پراکنده‌کننده نفت می‌باشد. جدیدترین پروژه‌‌ی انجام شده در این زمینه، ارزیابی اثر ماده پراکنده‌کننده نفت ارسالی از شرکت مهرتاش سپاهان اصفهان می‌باشد.

 

تاریخ : 97/10/22

بررسی پایلوتی کارایی مدیای مورد استفاده در فیلترهای شنی واحد اسمز معکوس

 

 

با توجه به وقوع گرفتگی در المنت‌های اسمز معکوس شرکت پتروشیمی پردیس این احتمال مطرح شد که سیستم فیلتراسیون موجود، توان کافی به منظور حذف ذرات معلق از خوراک را ندارد. مهندسین و مختصصان شرکت دانش بنیان پالا فرایند راستین، مناسب نبودن ابعاد دانه‌های مدیا به‌کار رفته در این فیلترها را یکی از دلایل احتمالی مطرح کردند.
شرکت دانش بنیان پالا فرایند راستین توانست بررسی پایلوتی کارایی مدیای مورد استفاده در فیلترهای شنی واحد اسمز معکوس را با موفقیت به پایان برساند و راهکارها و پیشنهادات کاربردی را ارائه‌ دهد.

 

تاریخ: 1398/05/22

  

 

تعیین ظرفیت کل رزین تبادل یون

 

 

از جمله توانایی‌های شرکت پالا فرایند راستین تعیین ظرفیت کل رزین تبادل یون می‌باشد که در آذر ماه 1397، رزین ارسالی از شرکت آبگین صنعت بهتاش مورد ارزیابی قرار گرفت. در این بررسی دانسیته، نسبت وزن خشک به وزن مرطوب و ظرفیت کل رزین، اندازه‌گیری شد.

تاریخ: 97/09/11